Un bărbat a murit după ce un camion a izbit o căruță
- Scris de tirmagazin3
- Imprimare
Un bărbat de 59 de ani, din judeţul Sălaj, a decedat marți, 11 martie, după ce o căruță și un camion s-au ciocnit.
Accidentul s-a produs pe DN 19E, în județul Bihor.
În urma impactului, conducătorul căruței a suferit mai multe leziuni.
Medicii au intervenit însă bărbatul nu a mai răspuns manevrelor de resuscitare.
Traficul rutier pe respectiva porţiune de drum s-a desfăşurat, timp de circa două ore, alternativ, pe o singură bandă, sub supravegherea poliţiştilor, care au efectuat cercetări pentru a stabili cauzele şi împrejurările producerii accidentului.
Articole înrudite
- Tomac a renunțat la mandatul de premier desemnat. Ionuț Mașală NU va mai fi ministru al Transporturilor
- OFICIAL Tomac l-a desemnat pe controversatul Ionuț Mașala ca să fie ministru al Transporturilor
- Explicații jenante ale poliției care a bătut un șofer de camion. „Am împiedicat o tragedie”
- Începe construcția pentru 45 de kilometri de autostradă spre ieșirea din țară
- Scania vinde 105 camioane electrice unei companii din industria chimică
Login pentru a posta comentarii.







