Femeie rănită. A intrat cu mașina în camion
- Publicat în News
TIMIȘOARA. O femeie a fost rănită și dusă de urgență la spital, după ce a intrat cu mașina într-un camion, la Timișoara, sâmbătă. Accidentul a avut loc pe strada Înfrățirii.
TIMIȘOARA. O femeie a fost rănită și dusă de urgență la spital, după ce a intrat cu mașina într-un camion, la Timișoara, sâmbătă. Accidentul a avut loc pe strada Înfrățirii.
Șase persoane au fost rănite, luni dimineața, în urma unui accident între două camioane și o mașină, pe DN 1F, în județul Cluj.
Polițiștii Serviciului Județean de Poliție Transporturi Arad au depistat ieri un bărbat de 29 de ani, din județul Alba, în timp ce ar fi abandonat peste 20 de tone de deșeuri inerte, provenite din demolări (moloz), cu un autocamion, în proximitatea căii ferate din Vladimirescu.