200.000 de lei amenzi pentru șoferii de camioane într-un singur județ
- Publicat în News
Polițiștii locali din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră au intensificat în ultimele luni controalele privind circulația și staționarea autovehiculelor de mare tonaj pe raza municipiului Timișoara. Rezultatul acestor acțiuni s-a concretizat în aplicarea a 138 de sancțiuni contravenționale de la începutul anului, valoarea totală a amenzilor ridicându-se la 194.140 de lei.





