Femeie rănită. A intrat cu mașina în camion
TIMIȘOARA. O femeie a fost rănită și dusă de urgență la spital, după ce a intrat cu mașina într-un camion, la Timișoara, sâmbătă. Accidentul a avut loc pe strada Înfrățirii.
- Publicat în News
- Fi primul care comentează!





