tirmagazin3

tirmagazin3

200.000 de lei amenzi pentru șoferii de camioane într-un singur județ

Polițiștii locali din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră au intensificat în ultimele luni controalele privind circulația și staționarea autovehiculelor de mare tonaj pe raza municipiului Timișoara. Rezultatul acestor acțiuni s-a concretizat în aplicarea a 138 de sancțiuni contravenționale de la începutul anului, valoarea totală a amenzilor ridicându-se la 194.140 de lei.

Abonează-te la acest feed RSS

Categorii

Site-uri recomandate

GRUPURI FACEBOOK

Unelte

Despre noi

Social

×

Abonează-te la newsletter!

Fii primul care primește pe email știrile cele mai fierbinți din transporturi!

Va puteti dezabona oricand de la newsletter.