VIDEO Un șofer de camion arată într-o benzinărie cum în loc de motorină iese aer din pompă Recomandat
- Scris de tirmagazin3
- Video

Serviciul de Investigare a Criminalității Economice al IPJ Dâmbovița s-a autosesizat după ce un șofer de camion a postat live pe Facebook cum din pompa unei benzinării de lângă Găești în loc de motorină iese aer.
”Vii la pompă să alimentezi şi uite, ia să vedem, înregistrează? Ia uitaţi! Ia ziceţi, băi fraţilor, veniţi şi alimentaţi. Furt pe faţă! Cică am băgat 300 de litri de aer. După ce că e 9 lei motorina, am primit aer”, a spus bărbatul în înregistrarea de peste 35 de minute.
La final pompa a înregistrat o cantitate de peste 400 litri, potrivit înregistrării.
În timpul filmării a venit și un echipaj de poliție, iar apoi IPJ Dâmbovița a anunțat că Serviciul de Investigare a Criminalității Economice al IPJ Dâmbovița s-a autosesizat în acest caz.
Video
Articole înrudite
- Un camion a căzut într-un șanț pe DN7
- Ce este frânarea regenerativă la camioanele electrice și cum poți profita la maximum de ea?
- Un camion a lovit o Dacie pe o arteră aglomerată din București
- Un camion s-a răsturnat pe Centura București
- VIDEO Un lot de autostradă, gata înainte de termen. Pe unde va trece?