Tupeu incredibil. Ex-ministrul Transporturilor Ciprian Șerban a scumpit cu 40% biletul de metrou cu o zi înainte să demisioneze
Fostul ministru al Transporturilor, Ciprian Șerban, a semnat cu o zi înainte de a-și da demisia din Guvern Ordinul privind scumpirea la Metrorex. De la 1 Mai, o călătorie va costa 7 lei în loc de 5.
- Publicat în News





