Un camion a doborât un stâlp de electricitate. Traficul blocat 4 ore
- Scris de tirmagazin3
- Imprimare
Traficul este complet blocat pe DJ 106 E la ieșirea din Rod. Un TIR condus de un sibian de 40 de ani a lovit un stâlp de electricitate, intervenția urmând să dureze aproximativ 4 ore.
Este vorba despre un sibian în vârstă de 40 de ani care, în timp ce conducea un ansamblu tir pe DJ 106 E, la ieșirea din localitatea Rod (spre Poiana Sibiului), a intrat în coliziune cu un stâlp de electricitate, pe care l-a avariat.
Se estimează blocarea totală a traficului pentru aproximativ 4 ore, pentru intervenția echipelor specializat.
Articole înrudite
- Secretarii de stat și subsecretarii de stat de la Ministerul Transporturilor vor fi dați afară
- Polițist l-a lovit și i-a dat cu spray unui șofer care a scăpat un camion de sub control
- Șofer de camion, depistat în trafic cu sticla de votcă în portieră
- VIDEO Un camion scăpat de sub control a lovit 9 mașini și un autobuz
- Mașala, favorit să devină ministrul Transporturi, primele declarații: Mă simt apreciat!
Login pentru a posta comentarii.







