Un camion a doborât un stâlp de electricitate. Traficul blocat 4 ore

Un camion a doborât un stâlp de electricitate. Traficul blocat 4 ore

Traficul este complet blocat pe DJ 106 E la ieșirea din Rod. Un TIR condus de un sibian de 40 de ani a lovit un stâlp de electricitate, intervenția urmând să dureze aproximativ 4 ore.

Este vorba despre un sibian în vârstă de 40 de ani care, în timp ce conducea un ansamblu tir pe DJ 106 E, la ieșirea din localitatea Rod (spre Poiana Sibiului), a intrat în coliziune cu un stâlp de electricitate, pe care l-a avariat.

Se estimează blocarea totală a traficului pentru aproximativ 4 ore, pentru intervenția echipelor specializat.


MAN LANSARE ROMANIA 2025.jpg


CARAVANA SCANIA
      

Login pentru a posta comentarii.
înapoi la antet

Categorii

Site-uri recomandate

GRUPURI FACEBOOK

Unelte

Despre noi

Social

×

Abonează-te la newsletter!

Fii primul care primește pe email știrile cele mai fierbinți din transporturi!

Va puteti dezabona oricand de la newsletter.