Două autoturisme și un camion s-au lovit pe autostrada Sebeș-Alba Iulia

Două autoturisme și un camion s-au lovit pe autostrada Sebeș-Alba Iulia

Două autoturisme și un camion s-au lovit pe autostrada A10 Sebeș-Alba Iulia, în noaptea de miercuri spre joi.

La fața locului a intervenit echipaj de ambulanță și Detașamentul de pompieri Sebeș, pentru asigurarea măsurilor specifice.

Potrivit ISU Alba, accidentul a fost semnalat pe autostrada A10, la kilometrul 1, sensul de mers Sebeș - Alba Iulia.

Publicitate
UPDATE: Persoanele implicate în accident nu au avut nevoie de transport la spital.

În evenimentul rutier au fost implicate un autoturism înmatriculat în Cluj, altul în Gorj și autocamionul, cu numere de Alba, ce nu era încărcat cu marfă.



Login pentru a posta comentarii.
înapoi la antet

Categorii

Site-uri recomandate

GRUPURI FACEBOOK

Unelte

Despre noi

Social

×

Abonează-te la newsletter!

Fii primul care primește pe email știrile cele mai fierbinți din transporturi!

Va puteti dezabona oricand de la newsletter.