Accident cu 3 camioane pe autostrada Autostradă. O mașină a luat foc

Accident cu 3 camioane pe autostrada Autostradă. O mașină a luat foc

La sosirea pompierilor, o mașină aflată staționată era cuprinsă de incendiu generalizat, potrivit ISU Argeș.

Trei echipaje intervin la fața locului.

Nu au fost identificate victime. O persoană a fost evaluată de echipajul medical, însă a refuzat transportul la spital.

Pompierii au asigurat și măsuri de prevenire a incendiilor în zonă.

Video AICI



Login pentru a posta comentarii.
înapoi la antet

Categorii

Site-uri recomandate

GRUPURI FACEBOOK

Unelte

Despre noi

Social

×

Abonează-te la newsletter!

Fii primul care primește pe email știrile cele mai fierbinți din transporturi!

Va puteti dezabona oricand de la newsletter.